FA-128 24.0000MF10Z-W3 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    FA-128 24.0000MF10Z-W3
  • Производитель
    EPSON Electronics
  • Описание
    EPSON Electronics FA-128 24.0000MF10Z-W3 Frequency: 24MHz Frequency Stability: ?±10ppm Frequency Tolerance: ?±10ppm Height: 0.020" (0.50mm) Load Capacitance: 12pF Mounting Type: Surface Mount Operating Mode: Fundamental Operating Temperature: -20?°C ~ 75?°C Package / Case: 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) Series: FA-128 Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Type: MHz Crystal Other Names: SER3678TR